W związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych zaktualizowaliśmy Regulamin sklepu oraz Politykę Prywatności.
Zachęcamy do zapoznania się z tym dokumentami w zakładce Regulamin i Polityka Prywatności.
Taśmy Teflonowe

W asortymencie posiadamy taśmy teflonowe w różnych szerokościach i grubościach do wyboru, dlatego też mogą dopasować je Państwo indywidualnie do maszyny czy urządzenia, w których mają być zastosowane. W naszej ofercie dostępne taśmy teflonowe takie jak: taśmy z klejem, taśmy bez kleju, taśmy sferowe, taśmy NITTO, plastry teflonowe, plastry z czy...

W asortymencie posiadamy taśmy teflonowe w różnych szerokościach i grubościach do wyboru, dlatego też mogą dopasować je Państwo indywidualnie do maszyny czy urządzenia, w których mają być zastosowane. W naszej ofercie dostępne taśmy teflonowe takie jak: taśmy z klejem, taśmy bez kleju, taśmy sferowe, taśmy NITTO, plastry teflonowe, plastry z czystego teflonu.

Nasze taśmy teflonowe cechują się bardzo dobrymi właściwościami chemicznymi i mechanicznymi. Są odporne na agresywne substancje, ścieranie i wysokie temperatury, dzięki czemu skutecznie zapobiegają przywieraniu folii czy styropianów. Znajdują zastosowanie między innymi w zgrzewarkach, pakowarkach. Taśmy oferujemy w rolkach po 10 i 30 metrów.

Zapraszamy także do zapoznania się z nasza bazą wiedzy:

bazą wiedzy

taśma PTFE

Więcej

Taśmy Teflonowe Jest 253 produktów.

Podkategorie

 • Taśmy z klejem

  Ceratki teflonowe z klejem i bez kleju, taśmy teflonowe samoprzylepne, taśmy teflonowe strefowe. Docinamy taśmy na wymiar.

 • Taśmy bez kleju

  Taśmy teflonowe teflonowe bez kleju, docinamy taśmy na wymiar.

 • Taśmy strefowe

  Teflonowa taśma strefowa idealnie nadaje się jako materiał zabezpieczający drut oporowy lub taśmę zgrzewającą przed przepalaniem folii. Miesce kontaktu taśmy z drutem lub taśmą zgrzewającą nie zawiera kleju co znacznie wydłuża czas pracy taśmy strefowej. Taśmy strefowe dostępne sa w dwóch wersjach A i B w każdej wersji dostępne są w różnych grubościach taśmy teflonowej. Dostępne są w różnych szerokościach.

 • Plastry teflonowe

  Taśmy teflonowe w plastarach, tzw. e-taśmy. Docinanamy taśmy na wymiar.

 • Plastry czysty teflon
 • Taśmy nitto
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 253 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 253 elementów

Druty Oporowe - Ceratki Teflonowe

ul. Pułtuska 109A; 06-120 Winnica; Telefon: 22 486 32 06, 22 486 32 08