W związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych zaktualizowaliśmy Regulamin sklepu oraz Politykę Prywatności.
Zachęcamy do zapoznania się z tym dokumentami w zakładce Regulamin i Polityka Prywatności.
Ceraty teflonowe

Oferujemy wysokiej jakości ceraty teflonowe – ceratki PTFE w przystępnych cenach. Oferowane przez nas ceraty posiadają aktualny atest PZH i są dopuszczone do kontaktu z żywnością. W naszych produktach stosowane są wyłącznie starannie wyselekcjonowane włókna szklane, które pokrywane są warstwą PTFE. Nasze produkty wyróżniają się bardzo dobrymi pa...

Oferujemy wysokiej jakości ceraty teflonowe – ceratki PTFE w przystępnych cenach. Oferowane przez nas ceraty posiadają aktualny atest PZH i są dopuszczone do kontaktu z żywnością. W naszych produktach stosowane są wyłącznie starannie wyselekcjonowane włókna szklane, które pokrywane są warstwą PTFE. Nasze produkty wyróżniają się bardzo dobrymi parametrami technicznymi, co przekłada się na ich szerokie zastosowanie. Ceraty teflonowe wyróżniają się wysoką odpornością na czynniki mechaniczne i chemiczne. Cechują się również anty-przyczepnością, są odporne na przebicia elektryczne i nietoksyczne. Zachowują swoje właściwości w szerokim zakresie temperatur i wybierane są z tego powodu do użycia na podzespoły i powierzchnie materiałów narażonych na działanie temperatur.

Więcej

Ceraty teflonowe Jest 48 produktów.

Podkategorie

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 48 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 48 elementów

Druty Oporowe - Ceratki Teflonowe

ul. Pułtuska 109A; 06-120 Winnica; Telefon: 22 486 32 06, 22 486 32 08