W związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych zaktualizowaliśmy Regulamin sklepu oraz Politykę Prywatności.
Zachęcamy do zapoznania się z tym dokumentami w zakładce Regulamin i Polityka Prywatności.

Zakupy u nas to bezpieczeństwo dotyczące jakości produktów i obsługi Państwa zamówień.

Specjalizujemy się w profesjonalnej sprzedaży materiałów eksploatacyjnych do zgrzewania.

Właścicielem LEPSZE ZGRZEWANIE jest firma EMPRA, która jest czołowym producentem i dystrybutorem maszyn i materiałów do zgrzewania. Warto podkreślić, że EMPRA jako jedyna w Polsce produkuje taśmy oporowe kształtowe, jak również druty i taśmy teflonowe.

Dlaczego LEPSZE ZGRZEWANIE?

Oferujemy produkty tylko najlepszych światowych producentów , charakteryzujące się bardzo wysoką jakością o najlepszych parametrach technicznych. Dla Państwa modyfikujemy produkty tak, aby ułatwić i poprawić zgrzewanie m.in. taśmy kształtowe oraz druty i taśmy teflonowane.

Każde zamówienie traktujemy indywidualnie i dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci byli zadowoleni ze współpracy z nami.

Naszym dodatkowym atutem jest to, że posiadamy urządzenia, którą pozwalają nam dostosować się do Państwa wymagań między innymi przewijarkę do taśm i drutów oraz krajarkę do teflonu.

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, jesteśmy do Państwa dyspozycji zarówno w sprawach technicznych, jak i związanych z logistyką wysyłki.

Czekamy na Państwa pytania i oczywiście zamówienia.

Zaufaj nam, oferujemy LEPSZE ZGRZEWANIE!

Zapraszamy do naszego biura:

06-120 Winnica, ul. Pułtuska 109A


Druty Oporowe - Ceratki Teflonowe

ul. Pułtuska 109A; 06-120 Winnica; Telefon: 22 486 32 06, 22 486 32 08