W związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych zaktualizowaliśmy Regulamin sklepu oraz Politykę Prywatności.
Zachęcamy do zapoznania się z tym dokumentami w zakładce Regulamin i Polityka Prywatności.
Taśmy oporowe

Taśmy zgrzewające, oporowe o różnych grubościach i szerokościach.

Taśmy oporowe Jest 75 produktów.

Podkategorie

 • Taśmy płaskie

  Najwyższej jakości taśmy oporowe płaskie o wszechstronnym zastosowaniu w pakowaniu oferowane w szerokiej gamie rozmiarów do wyboru. W naszym sklepie internetowym na pewno zakupią Państwo takie taśmy, które sprawdzą się w danym urządzeniu do zgrzewania – w razie potrzeby służymy pomocą w doborze odpowiednich wariantów.
  Taśmy oporowe płaskie stosowane są przede wszystkim do zgrzewania foli metodą impulsową. Dzięki swoim właściwościom pozwalają na pracę w szerokim zakresie temperatur w trybie pracy ciągłej. Pomagają w skutecznym zgrzewaniu, zachowują stabilność wymiarową i wytrzymałość i zapobiegają przywieraniu folii.


  Taśmy oporowe płaskie stosowane są głównie w:
  ● zgrzewarkach ręcznych
  ● zgrzewarkach nożnych
  ● pakowarkach próżniowych
  ● automatach pakujących
  ● oraz w innych maszynach
  W naszym asortymencie dostępne są taśmy w wielu wariantach rozmiarowych do wyboru. W razie dodatkowych pytań dotyczących naszych taśm oporowych pozostajemy całkowicie do Państwa dyspozycji. Zapraszamy serdecznie do złożenia zamówienia!

 • Taśmy ksztaltowe

  Jeteśmy jedyny w Polsce producentem taśm kształtowych do zgrzewania. Specjalne przetłoczenie powoduje wypchnięcie pęcherzyków powietrza ze zgrzewu podaczas procesu zgrzewanie. Zapewnia to mocniejszy i bardziej wytrzymały zgrzew folii. Taśmy sprawdzają się idealnie przy pakowaniu produktów mokrych, z płynem itp.

 • Taśmy teflonowane

  Taśmy zgrzewające teflonowane o szerokim zastosowaniu. Dostępne w naszej ofercie taśmy PTFE oporowe pokrywane są specjalną powłoką teflonową, która chroni przed przywieraniem materiałów. Dzięki wykończeniu z wykorzystaniem teflonu taśmy te zapobiegają przywieraniu i
  chronią materiały w trakcie zgrzewania. Znajdująca się na nich powłoka z PTFE cechuje się bardzo niskim współczynnikiem tarcia, a także wysoką odpornością na ścieranie. Taśmy mogą pracować w wysokiej, stałej temperaturze. Znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle urządzeń pakujących i maszyn.


  Przykładowe zastosowanie taśm teflonowych:
  ● jako nieprzywieralna nawierzchnia na taśmach i drutach odcinających folie
  ● jako elementy do ciecia styropianów i innych rodzajów materiałów, których temperatura cięcia lub zgrzewania nie jest większa niż 250 ºC

 • Taśmy z oczkami

  Wykonujemy taśmy zakończone oczkami umożliwiającymi założenie taśmy na maszynie zgrzewającej.

  Taśmy są łączone z oczkami techniką spawania miedzią co zapewnia bardzo dobre przewodzenie prądu.

  Zamówienia przyjmujemy telefonicznie oraz mailowo, ponieważ potrzebujemy wymiaru taśmy oporowej oraz odległości pomiędzy oczkami.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 75 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 75 elementów

Druty Oporowe - Ceratki Teflonowe

ul. Pułtuska 109A; 06-120 Winnica; Telefon: 22 486 32 06, 22 486 32 08