W związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych zaktualizowaliśmy Regulamin sklepu oraz Politykę Prywatności.
Zachęcamy do zapoznania się z tym dokumentami w zakładce Regulamin i Polityka Prywatności.
Druty oporowe

Prowadzimy sprzedaż drutów oporowych o szerokim zastosowaniu. Wykorzystywane są one między innymi do zgrzewarek, pakowarek, wycinarek, także w piecach oporowych, grzejnych i hartowniczych.

Różnorodność produktów, oferowanych w naszym sklepie sprawia, że z naszych propozycji korzystają klienci z różnych branż. Każdy z nich oczekuje niezawodnośc...

Prowadzimy sprzedaż drutów oporowych o szerokim zastosowaniu. Wykorzystywane są one między innymi do zgrzewarek, pakowarek, wycinarek, także w piecach oporowych, grzejnych i hartowniczych.

Różnorodność produktów, oferowanych w naszym sklepie sprawia, że z naszych propozycji korzystają klienci z różnych branż. Każdy z nich oczekuje niezawodności wyrobu oraz pewności, że wybrane rozwiązanie zachowa funkcjonalność przez długi czas. Robimy wszystko, żeby nie zawieść Państwa zaufania. To dlatego każdy drut oporowy i jego różnorodne warianty (drut płaski Kanthal, czyli taśma zgrzewająca i druty teflonowe) które proponujemy, zostały zweryfikowane pod kątem jakości i funkcjonalności. Stawiamy na sprawdzonych producentów i z uwagą konstruujemy naszą ofertę.

Jak wybrać odpowiedni drut oporowy w naszym sklepie?

Każdy drut zgrzewający opisaliśmy w wyczerpujący sposób. Na podstronach czekają na Państwa informacje, dotyczące:

  • parametrów technicznych drutu zgrzewającego;

  • zastosowania drutów Kanthal, teflonowych np. drut oporowy do cięcia styropianu itp;

  • materiałów, z którego wykonany jest produkt;

  • odporności drutów na konkretne warunki.

Więcej

Druty oporowe Jest 47 produktów.

Podkategorie

  • Druty teflonowane

    Druty oporowe KANTHAL z powłoką PTFE. Powłoka teflonowa zabezpiecza zgrzewaną folię przed przywieraniem. Mozliwość stosowania drutu bez dodatkowych ceratek teflonowych.

  • Druty Kanthal

    Standardowe druty oporowe produkowane przez szwedzką firmę Kanthal.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 47 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 47 elementów

Druty Oporowe - Ceratki Teflonowe

ul. Pułtuska 109A; 06-120 Winnica; Telefon: 22 486 32 06, 22 486 32 08