W związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych zaktualizowaliśmy Regulamin sklepu oraz Politykę Prywatności.
Zachęcamy do zapoznania się z tym dokumentami w zakładce Regulamin i Polityka Prywatności.

Teflon w sprayu to smar który bazuje na PTFE – teflonie. Jego wszechstronne zastosowanie obejmuje między innymi branżę produkcji tekstyliów, papieru, drewna i inne.

 

Teflon w sprayu jest odporny na działanie chemikaliów, olejów syntetycznych, mineralnych, a także wody. Wykonana powłoka teflonowa jest bardzo dobrą powierzchnią poślizgową.

 

Dzięki swoim parametrom teflon w sprayu bardzo dobrze sprawdza się w tych pracach, w których nie można użyć innych środków smarnych, na przykład ze względu na wysoką temperaturę czy zastosowane środki chemiczne.

 

Nasza oferta obejmuje następujące materiały:

 

Amberglide PTFE - uniwersalny smar z PTFE

 

Amberglide to smar teflonowy o uniwersalnym zastosowaniu, który bazuje na teflonie (PTFE). Jest przeznaczony w szczególności do ochrony i smarowania części ruchomych w urządzeniach biurowych i domowych. Amberglide to środek o długotrwałym działaniu, który sprawdza się w zabezpieczeniu miejsc narażonych na wysoką temperaturę (150 – 160 °C).

 

Amberglide wydajnie usuwa wilgoć, kurz i zabrudzenia, usuwa skrzypienia i zostawia trwałe ochronne wykończenie na mechanizmach.

 

Dry Film Anti-Stick - suchy smar zawierający teflon (PTFE)

 

Dry Film Anti-Stick Spray to smar w formie suchego sprayu, który jest przeznaczony do zabezpieczania powierzchni, które muszą wyróżniać się właściwościami poślizgowymi i anty-przyczepnymi. Spray posiada teflon (PTFE) i dodatkowe środki o właściwościach utwardzających w mieszaninie rozpuszczalników. Dry Film Anti-Stick Spray to środek do stosowania na nawierzchniach, w przypadku których preparaty mokre i silikonowe nie mogą być zastosowane.

Po aplikacji środek pozostawia długotrwały suchy film, który zabezpiecza nawierzchnie przed wilgocią, olejami i rozpuszczalnikami. Powłoka powoduje przede wszystkim zmniejszenie tarcia.


Druty Oporowe - Ceratki Teflonowe

ul. Pułtuska 109A; 06-120 Winnica; Telefon: 22 486 32 06, 22 486 32 08