W związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych zaktualizowaliśmy Regulamin sklepu oraz Politykę Prywatności.
Zachęcamy do zapoznania się z tym dokumentami w zakładce Regulamin i Polityka Prywatności.

Smary silikonowe, to środki chemii przemysłowej , zapewniające doskonałe smarowanie w warunkach wymagających szczególnej czystości, pozwalające na poślizg w miejscach gdzie są przesuwane produkty, posiadają właściwości rozdzielające itp.

Dzięki swoim wielu zaletom są w pełni użyteczne w przemyśle spożywczym oraz innych wymagających zachowania czystości produkcjach.

 

Smary silikonowe konserwują, zabezpieczają powierzchnie, chroniąc je przed działaniem czynników zewnętrznych. Dzięki swojej dużej funkcjonalności, stają się niezbędnym akcesorium dla każdego naszego klienta.

 

W swojej ofercie posiadamy:

 

Silicone Anti-Stick - smar silikonowy wysokiej czystości

 

Silicone Anti-Stick to preparat anty-przyczepny i poślizgowy przeznaczony do stosowania w warunkach wymagających zachowania higieny i wysokiej czystości. Środek produkowany jest na bazie silikonów które, po odparowaniu rozpuszczalnika, są bezwonne, bezbarwne, chemicznie obojętne i nie posiadają smaku. Preparat jest użyteczny wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba przesuwania produktów po powierzchniach roboczych lub przenośnikach transportowych. Silicone Anti-Stick może być także z powodzeniem stosowany jako środek rozdzielający przy przetwórstwie tworzyw sztucznych.

  

ZOBACZ TEN PRODUKT W SKLEPIE

 

 

Silicone FG - uniwersalny smar silikonowy do stosowania w przemyśle spożywczym

 

Silicone FG smaruje, zabezpiecza, chroni przed wilgocią i odnawia powierzchnie. Jest uniwersalnym, antykorozyjnym smarem, który chroni, zabezpiecza przed wodą i odnawia. Zapewnia znakomite smarowanie plastików wykazuje równie‑ doskonałe własności rozdzielające. Stanowi mieszaninę stabilnych olei silikonowych wysokiej jakości.

 

ZOBACZ TEN PRODUKT W SKLEPIE

 

Silicone Lubricant - redukuje tarcie i opór materiału

Silicone Lubricant jest doskonałym uniwersalnym smarem silikonowymeliminującym tarcie i opory materiału. Środek znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu, wszędzie tam gdzie występują problemy z przyczepnością lub dużym tarciem.

 

ZOBACZ TEN PRODUKT W SKLEPIE


Druty Oporowe - Ceratki Teflonowe

ul. Pułtuska 109A; 06-120 Winnica; Telefon: 22 486 32 06, 22 486 32 08